PROGRAM „TRENUJ Z WOJSKIEM WIOSNA-LATO” – 3 EDYCJA

Poniżej najważniejsze szczegóły:

– To kontynuacja otwartego programu szkoleń wojskowych dla każdego chętnego Polaka.

– Szkolenia odbywają się w soboty, trwają 8 godzin, mają bardzo przystępną formułę, są bezpłatne i są prowadzone przez wojskowych instruktorów.

– Podczas szkoleń uczestnicy poznają podstawowe umiejętności wojskowe i obronne.

– Będą szkolić się z podstaw posługiwania się bronią, walki wręcz, przetrwania w trudnych warunkach, reagowania na sygnały alarmowe, udzielania pomocy medycznej, itd.

– Szkolenia prowadzić będą najbardziej doświadczeni żołnierze, często weterani misji zagranicznych.

– Zgłoszenie na szkolenie jest bardzo uproszczone – wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt w dowolny sposób (e-mail, telefon, komunikator, osobiście).

– W szkoleniach mogą wziąć udział obywatele polscy w wieku 15-65 lat. Podczas szkoleń organizatorzy zapewniają wyżywienie i ubezpieczenie.

Na szkolenie, które odbędzie się w dn. 08.07 w 18 Pułku Rozpoznawczym (Białystok) – już od teraz – można zapisywać się przez :

  1. wysłanie zgłoszenia na adres email 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku : 18pr@ron.mil.pl lub telefonicznie: tel. 261398530; fax. 261398258,
  2. poprzez stronę internetową 18 Pułku Rozpoznawczego w Białymstoku: 18 pułk rozpoznawczy – „Trenuj z wojskiem wiosna-lato” – ruszają kolejne szkolenia dla Polaków (wp.mil.pl).

UWAGA: ZAPISY TRWAJĄ DO 07.07.2023 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content