INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW BEZPAŃSKIE PSY I PADŁE ZWIERZĘTA

Urząd Gminy Korycin informuje, że odławianiem bezdomnych zwierząt zajmuje się Schronisko GREEN HOUSE Mateusz Oblacewicz, Krzeczkowo 63 k. Moniek.

Wszystkie zgłoszenia dotyczące odławiania bezdomnych zwierząt należy kierować pod nr tel. (85) 85 722 91 89 w godzinach pracy Urzędu tj.: 7.30-15.30, od poniedziałku do piątku.

Schronisko GREEN HOUSE prowadzi również adopcję psów. Osoby zainteresowane posiadaniem zwierzaka, w sprawie adopcji, mogą kontaktować się ze schroniskiem pod nr tel. 513 066 900.

Ponadto na stronie internetowej schroniska www.schronisko-gh.pl można obejrzeć galerię psów przeznaczonych do adopcji.

Informuje się, że osoba zgłaszająca bezdomnego psa, będzie miała obowiązek podpisania oświadczenia, że nie jest właścicielem zgłaszanego psa oraz nie zna jego właściciela.

____________________________________________________________________________

Wszystkie zgłoszenia dotyczące likwidacji padłych bezdomnych zwierząt i zwierzyny leśnej należy kierować pod nr tel. (85) 85 722 91 89 w godzinach pracy Urzędu tj.: 7.30-15.30, od poniedziałku do piątku.

W przypadku padłego zwierzęcia w gospodarstwie zgłoszenie do firmy utylizacyjnej należy do właściciela/posiadacza/zarządcy nieruchomości.

WÓJT
Mirosław Lech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content