Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze świętowało swój jubileusz w Parku Kulturowym w Milewszczyźnie

Przewodnicy, członkowie i miłośnicy PTTK Oddział Regionalny w Białymstoku na świętowanie swojego jubileuszu 30-lecia działalności PTTK Białymstok wybrali właśnie Gminę Korycin i Park Kulturowy Korycin – Milewszczyzna.
Ponad 100 pasjonatów turystyki w sobotę, 1 października, wędrowało po pięknych terenach Gminy Korycin oraz sąsiedniej Gminy Janów, aby w efekcie spotkać się przy ognisku w Parku Kulturowym w Milewszczyźnie. Było zwiedzanie średniowiecznego grodziska, wspólne śpiewanie z gitarą, poczęstunek regionalnymi przysmakami jak sery korycińskie czy swojski chleb i pizza wypieczone w średniowiecznym, glinianym piecu. Były również podziękowania dla Mirosława Lecha – Wójta Gminy Korycin i Jerzego Pogorzelskiego – Wójta Gminy Janów za serdeczność, gościnność i szeroko pojęte wspieranie podlaskiej turystyki. Rozmowom, śmiechom i serdecznościom nie było końca.
Ogromnie się cieszymy, że to właśnie Gmina Korycin mogła gościć tak zacne towarzystwo podczas pięknego jubileuszu. Dziękujemy za wspólny czas i zapraszamy do kolejnych odwiedzin naszej małej ojczyzny
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content