Historyczny awans Kory Korycin do Klasy Okręgowej!!!

Ogromnym sukcesem zakończyli rozgrywki piłkarskie sezonu 2021/22 zawodnicy Kory Korycin SENIORZY, którzy awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej, bardzo wymagającej i stojącej na bardzo wysokim poziomie KLASY OKRĘGOWEJ.

Jest to największy sukces naszej drużyny w 22-letniej historii klubu. Ojcem sukcesu bez wątpienia jest grający trener Karol Janik, były zawodnik Jagielloni Białystok, który swoim doświadczeniem i umiejętnościami poprowadził drużynę do sukcesu.
Drużyna w sezonie dającym awans rozegrała 22 spotkania, w których zdobyła 52 pkt na 66 możliwych, strzeliła 83 bramki, tracąc zaledwie 20. Wygrała 16 razy, 4 razy zanotowała remis i tylko 2 razy musiała uznać wyższość rywala.
Siłę drużyny stanowią w ogromnej mierze zawodnicy z Gminy Korycin, na czele której stoi charyzmatyczny, nie odstawiający nogi ani głowy, silny jak niedźwiedź kapitan Mariusz Manolo Burnewicz.
Teraz przed Korą następne wyzwania, a najbliższe już w ten weekend, kiedy Chłopaki z KORYCINA powalczą o mistrzostwo Błotnej Ligi !!!
Jeszcze raz gratulacje i powodzenia !
Jesteśmy z Was dumni !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content