Charytatywny Turniej Piłki Nożnej

Szanowni Państwo, 

W najbliższą niedzielę organizujemy Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla Bartusia Bojarzyńskiego, który odbędzie się na Orliku przy ul. Słowiańskiej.  Patronat nad wydarzeniem objął Podlaski Związek Piłki Nożnej oraz Wójt Gminy Korycin – Mirosław Lech.

Turniej rozpoczyna się o 10.00. Rozpiska drużyn znajduje się na stronie www.goksit.korycin.pl w zakładce aktualności.  

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu pomoc w zbiórce pieniędzy Bartusiowi Bojarzyńskiemu na operację małego serduszka. Bartuś to mały obywatel Korycina, który ma bardzo skomplikowaną wadę serca. Aby mógł prowadzić normalne i szczęśliwe życie potrzebna jest operacja w Bostonie, która kosztuje ponad 1 000 000 zł i musi się odbyć, zanim chłopiec ukończy 2 lata! Na chwile obecną walczymy z czasem, ponieważ brakuje około 450 000 zł, a termin operacji to 9 kwietnia 2021 roku.

Na uczestników i gości czeka ognisko z kiełbaskami, bigos, babka ziemniaczana, domowe przetwory, ciepłe napoje, pyszne ciasta i inne smakołyki.

Odbędzie się również kiermasz rękodzieła ludowego, a także licytacje wartościowych fantów piłkarskich, ufundowanych przez Podlaski Związek Piłki Nożnej, Jagiellonię Białystok oraz kluby sportowe z regionu i anonimowych darczyńców.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie przygotował bukieciki z niespodzianką z myślą o Dniu Kobiet – aby Panowie wrócili z meczu do domów z kwiatami dla swoich pięknych Pań.

Wydarzenie ma na celu pomoc Bartusiowi oraz promocję zdrowego trybu życia w dobie pandemii.

Impreza odbędzie się przy zachowaniu reżimu sanitarnego – pamiętajmy – Dystans, Dezynfekcja, Maseczka!

Drużyny zostały podzielone na grupy, są niewielkie w składzie, a  rozgrywki krótkie, jednak mimo to będziemy grali dla Bartka ponad 6 godzin!

Będziemy wdzięczni za wsparcie medialne i rozpowszechnienie informacji – każde takie działanie zbliża Bartusia do kolejnych dobrych serc, które mogą mu pomóc! 

Informacja znajduje się też na stronie: https://goksit.korycin.pl/charytatywny-turniej-pilki-noznej-dla-bartusia-bojarzynskiego/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content