Dni Korycina 2020 z Fundacją Naszpikowani

Zapraszam Państwa na Dni Korycina, które odbędą się 12-13 września 2020 roku. W tym roku będzie to wyjątkowa impreza, ponieważ organizowana jest wspólnie z Fundacją Naszpikowani, która opiekuje się osobami chorymi na nowotwory krwi.

W sobotę – 12 września zaplanowano licytacje online na profilu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie na Facebooku, z których dochód zostanie w całości przekazany podopiecznym fundacji https://www.facebook.com/gminnyosrodekkulturysportuiturystyki/

W niedzielę – 13 września odbędzie się piknik charytatywny na Orliku w Korycinie oraz turnieje sportowe. https://www.facebook.com/events/1445336082327627/

Patronat honorowy nad turniejami objął Podlaski Związek Piłki Nożnej.

Zachęcamy do zapisywania się drużyn dzieci i dorosłych na turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Korycin – wpisowe 150 zł/ drużyna oraz turniej street soccer o Puchar Prezesa Podlaskiego Związku Piłki Nożnej – wpisowe 50 zł drużyna. Wpłata dokonywana jest na miejscu do puszki dla Fundacji Naszpikowani.

GRAMY – POMAGAMY!

Odbędzie się też turniej w tenisa ziemnego – wpisowe 20 zł/ osoba.

Turnieje i piknik odbędą się w godzinach 11-16.

Na odwiedzających będzie czekało wiele atrakcji, a wśród nich: pokaz karate przygotowany przez Podlaski Klub Sportowy „Na szczyt”, smakołyki oferowane przez Stowarzyszenie Korycinianki, warsztaty tkackie i decoupage organizowane przez GOKSIT Korycin, pokazy i warsztaty z robotyki organizowane przez Spice Gears Academy LEGO Robotyka,atrakcyjne licytacje, animacje dla dzieci, wata cukrowa, dmuchaniec, lody, fotobudka i wiele innych.

Kolejna cześć Dni Korycina to uroczyste obchody 95 – lecia Jednostki OSP Korycin.

Uroczystości rozpoczną się Mszą świętą w Kościele Parafialnym w Korycinie. Następnie odbędzie się poświęcenie i otwarcie nowej remizy w Korycinie oraz wręczenie odznaczeń i medali strażakom jednostek OSP z terenu Gminy Korycin.

Wszystkie wydarzenia zostaną przygotowane z zachowaniem procedury postępowania w czasie pandemii. Uczestnicy pikniku i turnieju wypełnią odpowiednie oświadczenia, obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk oraz maseczki ochronne.
Starając się pomagać w tym trudnym czasie serdecznie prosimy o włączenie się w promocję imprezy oraz udział w wydarzeniu.

WÓJT
Mirosław Lech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content