Wizyta dziennikarki z Izraela

     Dziś gościliśmy dziennikarkę Panią Yanine Zaslavsky z synem pochodzących z Izraela, w ramach wizyty studyjnej organizowanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Wizyta obejmowała rodzinne formy spędzania czasu wolnego w regionie oraz prezentowała najważniejsze atrakcje turystyczne, wśród których znalazł się Park Kulturowy w Milewszczyznie.
     W Parku Kulturowym goście zwiedzili grodzisko z Panem Wójtem Mirosławem Lechem oraz wzięli udział w warsztatach tkackich z Panią Bernardą Rość – Tkaniny Beni i Agi – Tkanina dwuosnowowa.
      Po obiedzie udaliśmy się do gospodarstwa  SER Koryciński Swojski Agnieszka i Marcin Bielec gdzie uczestnicy wzięli udział w warsztatach produkcji sera korycińskiego, które przerodziły się w owocne dyskusje o serach z całego świata. Podczas wizyty zaprezentowane zostało dziedzictwo kulturowe, tradycje, produkty regionalne Ziemi Korycińskiej.
    Owocem wizyty będzie artykuł na blogu  http://www.travelingafeks.com oraz promocja na stronie Ambasady Polskiej w Izraelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content