Tomasz Frankowski odwiedził Gminę Korycin

     Wczoraj gościliśmy w naszej Gminie Tomasza Frankowskiego – znanego piłkarza, gwiazdę m.in. Jagiellonii Białystok czy Wisły Kraków, czterokrotnego króla strzelców polskiej ekstraklasy, który kandyduje w wyborach do Parlamentu Europejskiego z pierwszego miejsca na liście Koalicji Europejskiej. Wybory odbędą się w niedzielę 26 maja 2019 roku.

     Wspólnie z Wójtem Gminy zwiedzili nowo otwarty Park Kulturowy w Milewszczyźnie, odwiedzili Marcina Bielca – producenta sera korycińskiego i przewodniczącego Stowarzyszenia Producentów Sera Korycińskiego, który opowiedział o proceduralnych problemach dotykających polskich rolników i producentów żywności tradycyjnej, wskazując na istotne różnice w traktowaniu w tej kwestii Polski i innych krajów wspólnoty, w których procedury są znacznie łatwiejsze, a kontrole ograniczone.

    Na koniec pobytu słynny piłkarz spotkał się z dziecięcą i młodzieżową drużyną piłkarską Kory Korycin i wraz z Wójtem Gminy zagrał z nimi w football dart, podczas którego padł niekwestionowany rekord i nasza mieszkanka zdobyła 130 punktów. Gratulujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content