Promocja Parku Kulturowego w Milewszczyźnie – Książnica Podlaska w Białymstoku

     W dniu 28 marca 2019 roku w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku odbędzie się spotkanie z cyklu „Podlaskie Let´s Go Outside”. Jest to wydarzenie o swobodnej formule mające na celu przybliżenia mieszkańcom Białegostoku i okolic walorów turystycznych regionu, pokazując im nowe doświadczenia i pomagając odkryć to, co w naszym województwie wciąż jest jeszcze nieodkryte i niedocenione, a może dostarczyć nowych, niezapomnianych wrażeń i wspomnień.
Tematem najbliższego spotkania będzie Majówka w Milewszczyźnie czyli naszej nowej atrakcji, która od niedawna gości na mapie turystycznej regionu.
O tym, jakie atrakcje czekają na gości w Parku Kulturowym w Milewszczyźnie i dlaczego warto odwiedzić Gminę Korycin opowie Mirosław Lech – Wójt Gminy, zaś pani Bernarda Rość zdradzi tajemnice trudnego rzemiosła cenionej na całym świecie tradycyjnej podlaskiej tkaniny dwuosnowowej. Oczywiście nie może zabraknąć także przepysznych serów korycińskich, o których niepowtarzalnym smaku będzie można przekonać się podczas spotkania.
Serdecznie zapraszamy – 28 marca br. – Książnica Podlaska, ul. M. Skłodowskiej-Curie 14A, godzina 17.00 (VI piętro) – wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content