Odebraliśmy nagrody w konkursie na „Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2018 roku”

     W dniu 13 marca br. w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie organizowanym przez Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego na „Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2018 roku”.  Gmina Korycin otrzymała I nagrodę w kategorii Oświetlenie Terenów Rekreacyjnych, Parków i Małej Architektury za Park Kulturowy Korycin – Milewszczyzna.

        Nagrodę odebrali: Pani Iwona Chwiećko – Przewodnicząca Rady Gminy Korycin oraz Pan Stanisław Szubzda – radny Gminy Korycin.

     Mirosław Lech – Wójt Gminy niestety nie mógł osobiście uczestniczyć w gali wręczenia nagród, gdyż w tym czasie brał udział w VIII Europejskim Szczycie Miast i Regionów w Bukareszcie. Cieszy się jednak bardzo, że nasz ogromny, wspólny wysiłek włożony w przygotowanie i realizację tego projektu znajduje uznanie w skali całego kraju.

    Otrzymaliśmy także nagrodę za oświetlenie Parku Kulturowego Korycin – Milewszczyzna od Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej, który był partnerem Polskiego Związku Przemysłu Oświetleniowego w tym konkursie.

       Zapraszamy do odwiedzenia Gminy Korycin i Parku Kulturowego w Milewszczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content