Złote Gody małżonków z terenu Gminy Korycin

    W dniu 25 listopada 2018 roku w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Korycinie, by świętować Złote Gody spotkali się  małżonkowie, których 50-lecie małżeństwa przypadło w 2018 roku.  Słowa uznania do jubilatów skierował Mirosław Lech – Wójt Gminy Korycin, gratulując im i życząc kolejnych lat wspólnego życia.

    Z rąk Wójta pary otrzymały przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Zabrzmiał Marsz Mendelsona, na dźwięk którego zakręciła się łezka w oku nawet najmłodszym gościom. Potem przyszedł czas na życzenia, symboliczną lampkę szampana i wspólne odśpiewanie „stu lat”. Dodatkowo klimat tej uroczystości uświetnił występ chóru „Epoka” z Korycina.

    W tym wyjątkowym dniu jubilatom towarzyszyli ich najbliżsi, wśród przybyłych gości byli księża z Parafii Rzymskokatolickiej w Korycinie ks. Andrzej Gniedziejko – Dziekan i ks. Karol Godlewski – wikariusz, a także Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Korycinie – Jadwiga Zapolska  i Iwona Chwiećko – Przewodnicząca Rady Gminy Korycin.

Jubileusz świętowali Państwo:

  1. Krystyna i Eronio Busioł
  2. Marianna i Jan Jurguć
  3. Bogusław i Genowefa Kryniccy
  4. Krystyna i Wacław Stankiewiczowie
  5. Irena i Stanisław Szulżyccy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content