I Sesja Rady Gminy Korycin

     22 listopada 2018 r. odbyła się I Sesja Rady Gminy Korycin w ósmej kadencji przypadającej na lata 2018 – 2023. W skład Rady wchodzi 15 radnych reprezentujących mieszkańców naszej gminy.
Pierwsza Sesja została zwołana Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Suwałkach z dnia 7 listopada 2018 r. w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej rady gminy w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz wójta. Oprócz ślubowania na tym posiedzeniu sesyjnym zostali także wybrani nowi Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Rady Gminy.
Panu Mirosławowi Lech – który nieprzerwanie pełni funkcję Wójta Gminy Korycin od 1991 roku oraz nowej Radzie życzymy sukcesów w pracy dla dobra Gminy Korycin, satysfakcji z dobrze wykonywanego obowiązku oraz uznania mieszkańców naszej gminy.

Skład Rady Gminy Korycin:
1. Andrysewicz Radosław
2. Brylewicz Marek
3. Burak Jerzy
4. Chwiećko Iwona – Przewodniczący Rady
5. Jakowiec Ewa
6. Lengiewicz Emilia
7. Małyszko Janusz – Wiceprzewodniczący Rady
8. Mróz Antoni
9. Pakuła Antoni
10. Sieńko Grzegorz
11. Sitko Zdzisław
12. Szubzda Stanisław
13. Urban Kazimierz
14. Wasilewska Julita
15. Wróbel Leszek Jan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content