Informacja

    Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2018 r. na terenie powiatu sokolskiego uruchomione zostaną trzy punkty nieodpłatnej pomocy prawnej, tj.:
1) w Sokółce – w budynku Starostwa Powiatowego w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8 – porad prawnych udzielać będą adwokaci;
2) w Dąbrowie Białostockiej – w budynku internatu Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej, ul. 1000 – lecia P.P. 24 – porad prawnych udzielać będą radcy prawni;
3) w Suchowoli – w budynku Przychodni Rejonowej w Suchowoli, ul. Goniądzka 21 -porad prawnych, w punkcie prowadzonym przez Fundację „Lepsze Jutro”, udzielać będą adwokaci oraz absolwenci wyższych studiów prawniczych (posiadający co najmniej trzyletnie doświadczenie w wykonywaniu, wymagających wiedzy prawniczej, czynności bezpośrednio związanych ze świadczeniem pomocy prawnej).

       Nieodpłatna pomoc prawna świadczona będzie w ww. punktach, w okresie od dnia 1 stycznia 2018 r. do dnia 31 grudnia 2018 r., w wymiarze 5 dni w tygodniu przez 4 godziny dziennie, z wyłączeniem dni wolnych od pracy, tj.:
1) w poniedziałki, środy i piątki w godzinach od 9:00 – 13:00;
2) we wtorki i czwartki w godzinach od 13:00 – 17:00.

STAROSTA
Piotr Rećko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content