Sołtysi

SOŁTYSI I CZŁONKOWIE RAD SOŁECKICH
W KADENCJI 2018-2023

AULAKOWSZCZYZNA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Marcin Marian Bielec
członkowie rady sołeckiej – Kamil Wiski

– Dariusz Puza

 

BIAŁYSTOCZEK
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Artur Rykaczewski
członkowie rady sołeckiej

 

– Bogusław Zalewski

– Mirosław Zapolski

 

BOMBLA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Marcin Ziniuk
członkowie rady sołeckiej

 

– Sławomir Romanowski

– Marek Marchel

 

BRODY
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Mieczysław Rapnicki
członkowie rady sołeckiej

 

– Iwona Zalesko

– Romuald Lewkowicz

 

DŁUGI ŁUG
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Maria Kluczko
członkowie rady sołeckiej

 

– Łukasz Sitko

– Rafał Sitko

 

DZIĘCIOŁÓWKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej  
członkowie rady sołeckiej

 

NIE WYBRANO
GORSZCZYZNA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Paweł Łukaszewicz
członkowie rady sołeckiej

 

– Anna Nietupska

– Agnieszka Nietupska

 

KORYCIN
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Jarosław Pakuła
członkowie rady sołeckiej

 

– Jerzy Lengiewicz

– Andrzej Rutkowski

 

KRUKOWSZCZYZNA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Kazimierz Grzybowski
członkowie rady sołeckiej

 

– Eugeniusz Misarski

– Ryszard Matel

– Janusz Małyszko

– Lasota Tadeusz

KUMIAŁA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Antoni Pakuła
członkowie rady sołeckiej

 

– Mariusz Łuckiewicz

– Kamil Opacki

– Piotr Bielski

– Piotr Banel

 

LASKOWSZCZYZNA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Zenon Chwiećko
członkowie rady sołeckiej

 

– Andrzej Kopeć

– Stanisław Szubzda

 

ŁOMY
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Jan Kozłowski
członkowie rady sołeckiej

 

– Katarzyna Żarniewska – Suchocka

– Wiesława Kozłowska

 

ŁOSINIEC
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Jarosław Minczewski
członkowie rady sołeckiej

 

– Stanisław Górski

– Antoni Pikus

 

MIELNIKI
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Wojciech Zarzecki
członkowie rady sołeckiej

 

– Grzegorz Roman

– Marcin Mosiejewski

 

OLSZYNKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Bożena Andrysewicz
członkowie rady sołeckiej

 

– Marek Gołkowski

– Marek Banel

 

OSTRA  GÓRA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Kazimierz Urban
członkowie rady sołeckiej

 

– Michał Gil

– Paweł Waszczeniuk

 

POPIOŁÓWKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej  
członkowie rady sołeckiej

 

NIE WYBRANO
PRZESŁAWKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Urszula Potocka
członkowie rady sołeckiej

 

– Dariusz Rogalski

– Wojciech Suchocki

 

RUDKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Andrzej Tałałaj
członkowie rady sołeckiej

 

– Józef Łosiński

– Krzysztof Małyszko

 

RYKACZEWO
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Jerzy Kimborowicz
członkowie rady sołeckiej

 

– Marcin Kimborowicz

– Radosław Chmielewski

 

SKINDZIERZ  WIEŚ
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Ewa Jakowiec
członkowie rady sołeckiej

 

– Marcin Bałenda

– Wiesław Głębocki

– Krzysztof Szewczul

 

SKINDZIERZ  KOLONIA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Bernard Kozłowski
członkowie rady sołeckiej

 

– Sławomir Kimborowicz

– Bogusław Kozłowski

 

STOK
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Antoni Wynimko
członkowie rady sołeckiej

 

– Jarosław Karabowicz

– Marcin Guziejko

 

SZACIŁÓWKA
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Tadeusz Walenciej
członkowie rady sołeckiej

 

– Stanisław Pochodowicz

– Marek Suchodolski

 

SZUMOWO
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Jerzy Burak
członkowie rady sołeckiej

 

– Tadeusz Bućko

– Krzysztof Sieńko

 

WOJTACHY
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Julita Wasilewska
członkowie rady sołeckiej

 

– Rafał Radulski

– Franciszek Ołdziejewski

 

WYŁUDKI
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Czesław Dziełak
członkowie rady sołeckiej

 

– Marek Waszczeniuk

– Tomasz Świenc

 

WYŁUDY
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Iwona Chwiećko
członkowie rady sołeckiej

 

– Joanna Puchalska

– Tomasz Piekut

 

WYSOKIE
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Bogusław Rudziński
członkowie rady sołeckiej

 

– Jan Rudziński

– Jerzy Pochodowicz

 

ZABRODZIE
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Andrzej Siwicki
członkowie rady sołeckiej

 

– Czesław Zarzecki

– Ryszard Rudziński

 

ZAKALE
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Ewa Bochenko
członkowie rady sołeckiej

 

– Barbara Andrysewicz

– Marek Karabowicz

 

ZAGÓRZE
sołtys i przewodniczący rady sołeckiej – Zdzisław Sitko
członkowie rady sołeckiej

 

– Wojciech Rećko

– Mariusz Zdanewicz

– Grzegorz Wiesławski

 

Skip to content